גאיה השכרת חדרים            
   להזמנות חייגו
  03-9244057

דף הבית >> מאמרים לאתר >> צימרים זולים במרכז
 
מעוניינים לחוות כמה שעות של נופש באזור המרכז? צימרים זולים במרכז הם התשובה האידיאלית. במאמר זה נפרט בפניכם את כל היתרונות של צימרים זולים במרכז.
 
מהם צימרים?
המילה 'צימר' היא חדר בשפה הגרמנית. בישראל, צימרים הם יחידות מבודדות המשמשות לנופש של מספר ימים או מספר שעות. אם בעבר, רוב בעלי אותם צימרים זולים במרכז השכירו את הצימרים על פי ימים או מינימום יומיים, בשנים האחרונות הם הבינו כי לאנשים יש את הזכות לנוח או לבלות כמה שעות מבלי לשלם עבור יממה שלמה. הם התחילו לשווק צימרים זולים על פי שעות וזכו להצלחה רבה. נכון להיום, כל אחד שמעוניין להפתיע את הפרטנר שלו או כל אחד שמעוניין לנוח או לבלות מספר שעות ולשלם בהתאם יכול לשכור צימרים זולים בתל אביב או צימרים זולים במרכז הארץ.
 
צימרים זולים במרכז- מה מאפיין אותם?
  • מחיר על פי שעה- הדבר הראשון שמאפיין צימרים זולים במרכז לזוגות הוא המחיר שלהם. התשלום הוא על פי שעה ויש אפשרות להישאר מספר שעות, חצי יום או יממה שלמה. המחירים הוגנים וכל אחד משלם רק עבור השהייה שלו באותם צימרים זולים בתל אביב.
  • גישה מהירה- כיוון שרוב האנשים שוכרים את הצימרים לשעה עד כמה שעות באמצע יום עבודה הגישה אל אותם צימרים זולים במרכז לזוגות חשובה מאוד. רוב הצימרים או יחידות האירוח ממוקמים ליד כבישים מהירים או מרכזיים והגישה אליהם והיציאה מהם מהירה ונוחה.
  • דיסקרטיות- שמירה על פרטיות מלאה היא שם המשחק בעת נופש זוגי. אין זה משנה אם מדובר על נופש בבית מלון, בחדרי אירוח לזוגות או בצימרים. הנופשים מעוניינים לחוות האינטימיות שלהם בצורה פרטית.
 
לייבסיטי - בניית אתרים