גאיה השכרת חדרים            
   להזמנות חייגו
  03-9244057

דף הבית >> מאמרים לאתר >> מפגשים דיסקרטים
 
מפגשים דיסקרטים
מפגשים בדיסקרטיות מלאהיש פעמים בהם יש בעיות בבית או שהאדם מרגיש בודד במעונו והוא חש צורך לתאם מפגשים דיסקרטיים. בכדי שמפגשים אלו יהיו פרטיים וללא כל חשיפה הוא צריך לבחור במקום הנכון.
 

מה הבעיה עם בתי מלון?

אם בעבר אנשים נהגו לשכור חדר בבית מלון למטרת מפגשים דיסקרטיים, כיום המצב השתנה. שינוי זה חל בעקבות העובדה שברוב המלונות לא ניתן להשיג את אותה דיסקרטיות בה מעוניינים וכי המחיר של חדר בבית המלון הוא ליממה.
בבית מלון האורח חייב לעבור אצל פקיד הקבלה על מנת לשלם או להשאיר בטחון ולקבל את הכרטיס לחדר. בסיום, הוא חייב לעבור אצל הפקיד על מנת לבצע צ'ק אאוט. דבר זה מוביל לכך שהוא חייב להשתמש בשמו האמיתי, בכרטיס אשראי שלו, הפקיד רואה את פניו ובהחלט יכול להיות מצב שחלק מהאנשים במלון יזהו אותו בלובי. בנוסף, אם הוא מחליט לבלות רק שעה שעתיים בחדר ולאחר מכן הוא מבצע עזיבת חדר, יש בהחלט מצב שלא יהיה לו נעים לבצע את העזיבה בפני הפקיד וכי הפקיד יזכור אותו שכן הוא פינה את החדר במהירות.

מפגשים דיסקרטיים - רק בחדרים דיסקרטיים!

חדר בגאיהאם מעוניינים לזכות בדיסקרטיות מלאה חשוב מאוד לפנות אל מקום שמציע אותה. כיום, משימה זו פשוטה מאי פעם. כל שצריך לעשות הוא להקליד במנוע החיפוש באינטרנט 'מפגשים דיסקרטיים' ופלט תוצאות יוצג. כי פעמים רבות הדיסקרטיות חשובה יותר מרמת החדר וזאת משום שחשיפתו של אותו אדם יכולה לגרום לריב משפחתי, בעיות בעבודה וכן הרס של קריירה. חשוב כי הלקוח יוודא כי הוא יכול לקבל את החדר ללא חובת הזדהות , כי הוא יכול לשלם באמצעות תיבה מיוחדת וכי אין שום סיכון כי פקידי הקבלה או מי מהבאים יראו את פניו וחס וחלילה יחשפו אותו. מקום טוב להכיר אנשים בצורה דיסקרטית הוא האתר אשלי מדיסון שתפס פופולאריות רבה מאד בישראל. לאחר מכן אפשר לקבוע עם הפרטנר המזדמן מפגש בחדרים לפי שעה!
 
אנחנו בגאיה מציעים לכם חדרי אירוח לזמן קצר וגם ליממה. הכל נעשה בדיסקרטיות מלאה. רצוי להגיע בתיאום מראש. למידע נוסף על החדרים שאנו מציעים - היכנסו לעמוד הזה.
שהייה נעימה!

למידע נוסף על חדרים לפי שעה באזור פתח תקווה.
 
לייבסיטי - בניית אתרים