גאיה השכרת חדרים            
   להזמנות חייגו
  03-9244057

דף הבית >> מאמרים לאתר >> איך לשבור שגרה בזוגיות
 

שוברים שגרה בזוגיות

הודעה משמעתפעמים רבות אנשים מבינים שהם חיים בשגרה עמוסת מתחים ותסכולים שמשפיעה על הזוגיות. שגרה זו גורמת להם לאבד את תחושות התשוקה ואף לפגום פעמים רבות בערוצי התקשורת הבינאישיים. הפתרון הוא להתחיל ולשבור את השגרה וזאת על ידי פעולות מפתיעות ומהנות שניתן לבצע ביחד.
 
מתחילים להיות ספונטניים
הדרך הטובה ביותר לשבור שגרה בזוגיות היא להתחיל ולהתנהג בצורה הפוכה לגמרי, כלומר להיות ספונטניים. כיוון שיישומו של דבר זה אינו קל חשוב ההמלצה היא להתחיל ולבצע זאת בהדרגה:
  • יום ספונטניות- ניתן לקבוע ערב אחד בשבוע שבו מוטל על אחד מבני או בנות הזוג להיות ספונטניים וליזום פעולות מהנות בבית בשעות הערב- לילה. בצורה זו אחד יכול להפתיע את השנייה ולהיפך בלי שהאחר יצפה להפתעה המסוימת הזו, דבר שיכול להוליד אנרגיה מחודשת, הומור ובניית חוויות משותפות.
  • פעילות מהנה- דרך נוספת לשבור את השגרה של הזוגיות היא להחליט לנקוט כל פעם בפעולה מפתיעה אחרת, כאשר תמיד מדובר על פעילות מחוץ לבית. פעולות ספונטניות שיכולות לשבור את השגרה הן טיול טרקטורונים משותף (כמה שעות), השכרת אופניים ודיווש על חוף הים בעת השקיעה, יציאה אל בר אירופאי שפתוח בשעות אחר הצהרים- הערב המוקדמות וליהנות משחרור נפלא של אלכוהול ושיחה זורמת ללא מטלות על הראש.
  • נופש קצרצר ואיכותי- דרך נוספת לשבור את השגרה היא להזמין את בן או בת הזוג באמצע יום העבודה או מיד בסיומו לארוחת צהרים מהנה, טיול בחוף הים או להפתיע אותם בנופש קצרצר וזאת על ידי השכרת חדר לפי שעה במרכז או בכל אזור אחר בארץ בו אתם ממוקמים. כיום, יש אפשרות לשכור חדר מאובזר, נקי ומעוצב לכמה שעות של אינטימיות, עיסויים ושיחות כמו פעם, בתעריף שעתי. אנחנו אפילו מציעים לכם חבילת פינוק במחיר אטרקטיבי, לא תיקחו?
טיפ נוסף - איך תעבירו ערב רומנטי ביחד?
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים