גאיה השכרת חדרים            
   להזמנות חייגו
  03-9244057

דף הבית >> מאמרים לאתר >> דרכים להתמודד עם שפיכה מהירה
 

גברים רבים בארץ ובעולם סובלים מבעיות שונות בתפקוד המיני ביניהן: שפיכה מהירה, בעיות בזקפה, חוסר חשק מיני, ומכאן גם בעיות במערכת היחסים ובמציאת בנות זוג. כאשר אתם מחפשים להתייחס עם בת זוג בחדרים לפי שעה, הדבר האחרון שאתם רוצים זה שתהיה פדיחה בחדר המיטות...
על מנת לפתור את הקשיים, וליהנות ממערכות יחסים ארוכות יותר, כמו גם מחיי מין ומזמן משגל איטי ומענג יותר - חשוב לדעת מהם הפתרונות הקיימים כיום לאחת הבעיות הנפוצות ביותר, הלוא היא השפיכה המקודמת.

מהי שפיכה מוקדמת?

שפיכה מוקדמת, או שפיכה מהירה, היא מצב בו אין שליטה על שפיכת הזרע בעת קיום יחסי המין, והיא נחשבת כתפקוד מיני לקוי מצד הגבר בעת קיום יחסי המין.
גברים שסובלים מבעיה זאת אינם שולטים במצבם המיני ועל ההנאה המינית שלהם, ובמקרים רבים של הפרטנרים שלהם.

אז כיצד מטפלים בשפיכה מוקדמת?

כיום ניתן לטפל בשפיכה מהירה במגוון שיטות, ואסור לוותר! ובתחום הסקסולוגיה ישנם מגוון טיפולים ואלטרנטיבות שונות לטיפול בתופעה הנפוצה:

טיפול מיני

טיפול מיני הוא טיפול שנעשה באמצעות שיחות אצל סקסולוג שמתקיימות באופן פרטי לבד או עם בן או בת הזוג.
בטיפול  זה חשוב להבין להיכן כיצד התחילה הבעיה של השפיכה המוקדמת, האם מדובר באלמנט פסיכולוגי? האם מדובר במשהו פיזי בלבד? האם ישנה בעיה מינית בין בני הזוג? ועוד.
הטיפול המיני תפקידו לבדוק חרדות, פחדים ומגוון אופציות שמובילות לשפיכה המוקדמת, והוא מלווה בתרגילים שצריכים לעשות בני הזוג בביתם, או המטופל לבדו.

חדר להתייחדות

ספריי השהייה

ספריי השהייה הוא מוצר פופולארי ואהוד על ידי גברים הסובלים משפיכה מוקדמת. הספרי פועל על אלחוש איבר המין באמצעות חומרים חומר חישה שהוא מכיל, וכיום ישנו אף ספרי המכיל ויטמינים וניתן להשיג את הספריי בחנויות טבע.
האלחוש מעכב את פעולת איבר המין ובכך משהה את השפיכה בדקות נוספות בזמן יחסי המין. עם דיווחים רבים של גברים, מעידים כי בזמן השימוש בספריי, הגבר מרגיש פחות את הגירוי בעת יחסי המין.
 

דילקשן – ג'ל למניעת שפיכה מוקדמת

לצד התכשירים השונים מצטרף ג'ל דליקשן. הג'ל, הינו מוצר חדשני המיועד למניעת שפיכה מוקדמת ולשיפור הביצועים בעת קיום יחסי מין ללא פגיעה בהנאה המינית של הגבר או של בני הזוג.
המוצר מגיע כג'ל בלתי נראה וללא ריח, ומאפשר למשתמשים בו לדחות את השפיכה וליהנות ממשגל ארוך יותר.
התכשיר מורכב מחומרים פעילים, ולאחר עשרים דקות מרגע מריחת הג'ל על איבר המין, התכשיר מתחיל להשפיע. היתרון בג'ל הוא שהוא אינו מריח כמו ספרי, או מרגיש כמו ספרי, והוא נעים למריחה ולמגע.


 
 
לייבסיטי - בניית אתרים