גאיה השכרת חדרים            
   להזמנות חייגו
  03-9244057

דף הבית >> מאמרים לאתר >> חילופי זוגות - איך מתחילים?
 
החדרים של גאיהזוגות רבים מוצאים את עצמם אחרי שנים רבות של זוגיות כשהם חשים צורך לגוון את חיי המין שלהם. השגרה הימיומית שוחקת, תחושה של שעמום וחד גוניות מתחילה להתעורר ופתאום חיי המין הם לא מה שהיו פעם. זוג שמודע לבעיה הזו ורוצה לפתור אותה, יכול להיעזר בכל מיני שיטות לגיוון חיי המין כמו שילוב של אביזרי מין, הוספת צלע שלישית למיטה וגם חילופי זוגות.
 
התופעה של חילופי זוגות התרחבה מאוד בשנים האחרונות והיום יש יותר ויותר זוגות שמחליטים להתנסות בחוויה המיוחדת על אף שהיא נתפסת כמאוד נועזת. כאשר מתחילים לחשוב על חילופי זוגות, שני הזוג חייבים להיות פתוחים וגלויים אחד עם השני. יציאה להרפתקה כזו ללא הסכמה ושיתוף פעולה בין שני בני הזוג יכולה להיגמר בהרס הזוגיות וזו כמובן אינה המטרה. לא כל זוג בשל להתמודד עם חילופי זוגות.
 
בסך הכל מדובר בחוויה שהיא באמת יוצאת דופן. הידיעה שבן הזוג יקיים יחסים עם אדם אחר היא שבירה של המוסכמות המונוגמיות הקיימות בזוגיות הטיפוסית. אין ספק שחילופי זוגות הם האפשרות היחידה לשמור על זוגיות תוך כדי מפגשים מיניים עם שותפים נוספים, וזה לחלוטין עדיף מאופציית הגידה, אך עדיין, זוג שבוחר להתנסות בחילופי זוגות חייב להיות מאוד יציב וחזק בשביל להפיק מהחוויה את המקסימום ולא לפגוע במקביל בקשר הזוגי.


צעדים ראשונים בחילופי זוגות

כאשר שני בני הזוג הגיעו להסכמה בנוגע לרצונם לחוות החלפת זוגות, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לאתר זוגות אחרים שיוכלו להיות שותפים לחוויה. לרוב, הכרויות בתחום חילופי זוגות מתבצעות דרך האינטרנט. ישנם אתרי הכרויות מיוחדים שמיועדים לקהילת חילופי הזוגות ובהם ניתן להכיר זוגות סווינגרס מתוך מאגר גדול של גולשים שפותחים כרטיס פרופיל אישי בו הם מפרטים את העדפותיהם, מעלים תמונות ולפעמים גם סרטונים. באתרים אלו ניתן גם לנהל שיחות באמצעות צ'אטים, פורומים ועוד.
ניתן להכיר שותפים לחילופי זוגות כמובן גם במסיבות מיוחדות לחברי הקהילה. חלק מהמסיבות נערכות במועדונים, חלקן בבתים פרטיים וניתן להתעדכן באירועים באתרי האינטרנט השונים שמוקדשים לחברי הקהילה. מומלץ להתחיל להתנסות בחילופי זוגות באופן הדרגתי כיוון שמדובר בחוויה מאוד עוצמתית.
כאשר מגיעים לאירוע ראשון של חילופי זוגות, מותר בהחלט רק להסתכל ולהתערות בחברה. לא חייבים להשתתף בפעילות מינית של ממש מהפעם הראשונה.
בכל מקרה, חשוב מאוד שזוג יצא לדרך כאשר הוא בטוח בעצמו, בחוזק הקשר שלו וברצון להנות מהחוויה.

למידע נוסף על חילופי זוגות- http://www.zigzug.co.il/ 
 
לייבסיטי - בניית אתרים