גאיה השכרת חדרים            
   להזמנות חייגו
  03-9244057

דף הבית >> מאמרים לאתר >> יום כיף רומנטי לזוגות
 

חבילות פינוק לזוג


אצלנו בגאיה אנו מציעים לכם לא רק חדרים לפי שעה, אלא גם אפשרות לחבילות פינוק זוגיות מיוחדות! הינכם מוזמנים לבחור מתוך 4 חבילות אפשריות!
 

חבילת בסיס

חבילת בסיס+

חבילת פרימיום

חבילת סופר פרימיום

8 בלוני הליום אדום לבן 
עלי כותרת 
נרות 
ורדים 
8 בלוני הליום אדום לבן 
בלון לד 
בלון לב ענק 
עלי כותרת 
נרות 
ורדים 
שמפניה/יין לבן או אדום 

10 בלוני הליום אדום לבן 
2 בלון לד 
בלון לב ענק 
עלי כותרת 
נרות 
ורדים 
שמפניה/יין לבן או אדום 
צלחת של פינוקים 

12 בלוני הליום אדום לבן 
2 בלון לד 
2 בלון לב ענק 
עלי כותרת 
נרות 
ורדים 
שתייה קלה 
שמפניה/יין לבן או אדום 
צלחת של פינוקים 

מחיר: 100 ש"ח

מחיר: 150 ש"ח

מחיר: 200 ש"ח

מחיר: 250 ש"ח
 
בשנים האחרונות זוגות רבים מחליטים לפנק אחד את השני וזאת על ידי ארגון יום כיף רומנטי. יום פינוק זוגי מרענן את מערכת היחסים של זוגות רבים וגורם לרומנטיקה להפוך לחלק בלתי נפרד מחייהם גם לאחר אותו יום כיף רומנטי.
 
יום כיף רומנטי

פינוק זוגי בגאיהיום כיף רומנטי הוא יום בו אחד מבני הזוג מחליט כי הוא מעוניין להפתיע את השני על ידי קניית שובר חבילת פינוק זוגית או ארגון יום פינוק זוגי הכולל את כל המחוות הנדרשות. הנוסחא המנצחת של יום כיף רומנטי לזוגות מחייבת את הדברים הבאים:
  • הפתעה- אלמנט ההפתעה הוא דבר חשוב ביותר. כאן חשוב לטלפן למקום העבודה של בת הזוג (או ההיפך) ותאמרו לבוס כי אתם מעוניינים לעשות לה הפתעה ולכן אתם מבקשים שישחררו אותה באותו יום מוקדם יותר.
  • פינוק - אצלנו בחדרים תוכלו להתפנק עם סוויטות מאובזרות ועל מנת להעצים את החוויה נדאג לכם לעוד שלל פינוקים בהתאם לחבילה הזוגית שתבחרו.
 
חבילות פינוק לזוג

לאחר בילוי במקום אהוב ואכילה במסעדה התחנה המועדפת על רוב הזוגות היא חדר מיוחד בו הם יוכלו לבלות כמה שעות איכותיות ולהחזיר את אותה רומנטיקה ואינטימיות שהייתה כה חסרה בחיי היומיום. כאן רוב האנשים בוחרים חבילות פינוק לזוג הכוללות חדרי אירוח דיסקרטיים ולפי שעה המותאמים לזוגות. חשוב לוודא כי מדובר על מתחם חדרים נקיים ובעלי מוניטין מוצלח ושבחדר יש סרטים, עמדת קפה, מיזוג וכל מה שיש בחדרי מלון מפנקים.
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים