גאיה השכרת חדרים            
   להזמנות חייגו
  03-9244057

דף הבית >> מאמרים לאתר >> חדר פרטי לזוג
 

חדר פרטי לזוג

זוגות רבים מפנטזים על הרגע בו הילדים יצאו מהבית לחברים או לטיול והם יוכלו לזכות באותה פרטיות בה הם מעוניינים בחדר השינה. כיום, ניתן להגשים את החלום על ידי השכרת חדר פרטי לזוג.
 
לא רוצים לחכות- רוצים להשתגע..
אם אתם חשים שאינכם מעוניינים שהילדים או כל אדם אחר יקבע לכם את לוח הזמנים הזוגי, תצטרכו להחליט שאתם מיישמים את אותה אינטימיות וחווים את אותו זמן איכות בו אתם מעוניינים, כל פעם בו אתם מעוניינים בו. אם הדבר נראה לכם מופרך וזאת משום שהילדים בבית ואינכם יכולים לצאת לנופש כל פעם שאתם מעוניינים בזמן אינטימי אחד עם השני וזאת משום שאינכם יכולים לבזבז כספים ללא הכרה, בוודאי תשמחו לשמוע שמצאנו דרך אחרת בשבילכם.
 
חדר פרטי לזוג- רק בשבילכם
נכון להיום יש יזמים שהבינו את הבעיה של רוב הזוגות. קרי, בעיית מציאת מקום אינטימי לחוות זמן איכות ולחדש את האינטימיות שאמורה לאפיין כל זוג. אלו החליטו להקים מתחם חדרים שמיועדים לזוגות ויחידים, חדרים שעומדים בכל הדרישות. אם אינכם מבינים על מה מדובר, בוודאי תשמחו לשמוע שאותו חדר פרטי לזוג כולל את הדברים הבאים:
  • תשלום פר זמן- אתם משלמים רק עבור אותו זמן בו אתם שוהים בחדר. אם שהיתם בחדר שעה או שעתיים אתם משלמים רק עבור זמן זה ולא עבור יממה שלמה, כפי שעושים בבתי מלון.
  • פרטיות- אתם זוכים לכל הפרטיות בה אתם מעוניינים. יש אפשרות לשלם בדלפק מיוחד ואף אחד לא צריך לדעת שיצאתם לבילוי סוער, כי אף אחד לא רואה אתכם. יש שביל גישה פרטי לחדר. מקום חניה פרטי והדיסקרטיות מובטחת.
  • גישה מהירה- מתחם החדרים בדרך כלל ממוקם במיקום אטרקטיבי מבחינת גישה מהירה לציר תנועה מרכזי ולכן ניתן להגיע למקום תוך פרק זמן קצר ולצאת משם הביתה ללא שום פקקים או עומס תנועה שמאפיין את מרכז העיר.
  • חדרים מאובזרים- אתם מקבלים חדר פרטי לזוג עם מצעים נקיים, עיצוב חדשני, טלביזיה, אפשרות לכיבוד, מקלחת, מגבות וכל מה שכל זוג צריך על מנת ליהנות.
מידע נוסף על גאיה - כאן
 
לייבסיטי - בניית אתרים