גאיה השכרת חדרים            
   להזמנות חייגו
  03-9244057

דף הבית >> מאמרים לאתר >> כל הסיבות להשכיר חדרים לפי שעה
 

כל הסיבות להשכיר חדרים לפי שעה


על צל עליית המחירים, יוקר המחייה הנוגס במשכורות של כולנו ומתוך רצון כללי להוזיל עלויות גם בכל מה שקשור למותרות ונופש - חדרים לפי שעה הם בהחלט אופציה ראויה למחפשי נופש זמין וזול.

מהם חדרים לפי שעה?

מדובר בחדרי אירוח לכל דבר, שכפי שמשתמע מהשם שלהם - ניתן להשכיר אותם על בסיס שעות ולא כפי שנהוג בדרך כלל - רק לפי מספר לילות. חרף זאת, בהחלט ניתן למצוא חדרים אשר מאפשרים השכרה ללילה שלם או אפילו ל-24 שעות. גם במקרה כזה, המחירים יהיה זולים בהרבה בהשוואה לבית מלון או צימר למשל.

הטרנד של השנים האחרונות

חדר מסודר לזוגבשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים עם חוש עסקי הבינו את הפוטנציאל והביקוש הנוסק לחדרים מסוג זה. כך, גם בעלי צימרים למשל, החלו להציע את הצימרים שלהם לכל דורש - בתעריך שעתי ומשתלם. מבחינה עסקית מדובר בהחלטה נבונה, שכן צימרים רבים עומדים ריקים בהמלך אמצע שבוע ו/או בעונות חלשות יותר, כאשר הביקוש נמוך. באופן כללי, הנתונים מדברים על בערך 30% תפוסה בלבד לצימרים מתוך כל השנה, נתון נמוך במיוחד שיש לפצות עליו - בין האתר באמצעותה שכרת הצימר לכל דורש על בסיס מזדמן.

התחרות הגוברת טובה לצרכנים, בין אם מדובר בזוג או יחידים המעוניינים לבחור קצת מן השגרה העמוסה, ולחפש מקום לנוח או להעביר בו כמה שעות של הנאה, הרחק מן השגרה היומיומית.

אילו יתרונות נוספים של לחדרים לפי שעה?

מעבר ליתרון הכלכלי הברור, השכרת חדרים לפי שעה מציעים לנו יתרונות נוספים, לדוגמא:
  • מדובר בדרך כלל בתהליך דיסקרטי לחלוטין (למידע נוסף על חדרים דיסקרטיים), כך שאין צורך ברישום שמות או תשלום באמצעות כרטיס אשראי. התשלום יתבצע לרוב במזומן ובחלק מהמקרים גם באמצעות תיבה בה מניחים את הכסף מבלי ליצור קשר עם אף גורם של המקום עצמו.
  • זמינות מקסימלית - חדרים לפי שעה יהיו זמינים במהלך כל שעות היום וכל ימות השבוע, כך שגם אם מתחשק לכם נופשון ספונטני במיוחד - כל מה שעליכם לעשות הוא לבצע שיחת טלפון קצרה ולהגיע.
  • נגישות - בגלל שנושא החדרים הפוך לכה פופולארי בתקופה האחרונה, ניתן למצוא מקומות כאלו כמעט בכל מקום בארץ, במיוחד בערי המרכז ובאזור הצפון. זיכרו שיש גם צימרים המציעים שירות זה ולכן מומלץ לשאול.

ומה לגבי התדמית הבעייתית?

חדר בגאיהרבים חושבים שחדרים לפי שעה מיועדים לזוגות בוגדים בלבד. קשה אמפירית להתכווח עם ההנחה הזאת, וסביר להניח שיש בה הרבה מן האמת, אך כמובן שלא רק זוגות בוגדים מגיעים להתארח.

לחדרים מגיעים הרבה פעמים זוגות נשואים ולא נשואים אשר רוצים לברוח קצת מענייני היום יום, או זוגות חד מיניים שעדיין "בארון" וזקוקים לפרטיות במקום ניטראלי, או אפילו אנשי עסקים ויחידים אשר מחפשים מקום ללון בו כמה שעות או לקיים פגישות דיסקרטיות כאלו ואחרות.
אין זה משנה מאיזה סיבה אנשים בוחרים להתארח בחדרים מסוג זה, העובדה היא שהביקוש לכך קיים ולכן גם ההיצע גובר.

אנחנו בגאיה נשמח לארח אתכם אצלנו, הינכם מוזמנים להתקשר ולהזמין חדר עוד היום!
 
לייבסיטי - בניית אתרים