גאיה השכרת חדרים            
   להזמנות חייגו
  03-9244057

דף הבית >> מאמרים לאתר >> 5 טיפים שיהפכו אותך לגבר רומנטי
 

כך תהפוך לגבר רומנטי

אם בעולם הגברי הישן והמאצ'ואיסטי רומנטיקה גברית סימנה חולשה ונשיות, כיום בעולם הגברי החדש כל גבר יודע שהדרך לכבוש אישה ולשמור על מערכת יחסים ארוכת טווח היא על ידי מחוות ופעולות רומנטיות שונות. אם אינכם יודעים על מה מדובר ואיך גם אתם יכולים להפוך לגברים רומנטיים, מאמר זה יעזור לכם.

גבר רומנטי
 
טיפ ראשון - הכל מתחיל בהקשבה
הטיפ הראשון והחשוב ביותר הוא טיפ ההקשבה. אם עד היום לא פתחתם טלביזיה, קראתם עיתון או בהיתם וחשבתם על משהו אחר כאשר בת הזוג שלכם דיברה וסיפרה לכם איך עבר היום העומס שלה בעבודה. כעת, אתם הולכים לשנות זאת ב- 180 מעלות ולהתחיל להקשיב לה. לא רק להקשיב לה, אלא גם להגיב על הדברים שלה, לחוות את דעתך ואפילו לחייך ולחבק אותה בסיום השיחה.
 
טיפ שני – ספונטניות רומנטית
ספונטניות היא שם המשחק בכל הקשור אל רומנטיקה. כל אישה תספר לחברה הכי טובה שלה שבעלה או בן הזוג שלה הוכיח עד כמה הוא אוהב אותה כאשר אסף ואתה ממקום העבודה היישר לצימר רומנטי לזוגות לפי שעה ושם חיכה לה בקבוק יין, ג'קוזי מלא ופינוקים נוספים מבן הזוג. זכרו. הספונטניות עובדת כל עוד בת הזוג מסכימה לה.
 
טיפ שלישי – ארוחות
כאן יש מגוון אפשרויות. הכנת ארוחת בוקר רומנטית ביום שבת והבאת הארוחה למיטה תהפוך אותך לגבר רומנטי ביותר. הזמנה למסעדה יוקרתית לזוגות גם תעשה את העבודה. ההחלטה לעשות קומזיץ גם היא תתקבל בברכה על ידי האישה ותכתיר אתכם כגברים רומנטיים.
 
טיפ רביעי – סרטים רומנטיים
הזמן אותה לסרט רומנטי. יש אפשרות להזמין אותה לסרט בבית קולנוע ולאחר מכן לשכור חדר לפי שעה ולהמשיך לראות סרטים רומנטיים בדי.וי.די ואף לעשות לה עיסוי מפנק ולחוות אינטימיות או להזמין חדר לפי שעה ולהגיע אליו קצת לפני על מנת להכין לה ג'קוזי מפנק, בקבוק יין איכותי, שוקולדים ופינוקים נוספים.
 
טיפ חמישי- לא לשכוח פרחים
להפתיע אותה עם פרחים, אם במקום העבודה ואם בבית. כל בחורה אוהבת לקבל פרחים, אולי היא אינה מודה בזה או טוענת שחבל על הבזבוז של הכסף, אך היא נהנית מהמחווה הרומנטית.
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים