גאיה השכרת חדרים            
   להזמנות חייגו
  03-9244057

דף הבית >> מאמרים לאתר >> מלון רומנטי לפי שעה
 

מהו מלון רומנטי לפי שעה?

חדר במלון רומנטיאין דבר יותר רומנטי מלהיכנס אל בית מלון ולדעת כי אתם הולכים לחוות נופש מהנה ואינטימי עם בת הזוג שלכם או אנשים אותם אתם אוהבים. אך מה קורה אם אין לכם אפשרות כלכלית לשלם עבור נופש מסוג זה?
מה קורה אם הבוס שלכם אינו יכול לתת לכם חופשה של מספר ימים? מה עושים אם אתם חשים כי אתם והבת זוג שלכם חייבים את הרומנטיקה הזאת לעצמכם?  התשובה היא מלון רומנטי לפי שעה (מהו מלון לפי שעות?)
 
מהו מלון רומנטי לפי שעה
מלון רומנטי לפי שעה הוא בית מלון או מתחם אירוח הכולל חדרים ו/או צימרים שהוסב למטרת הנאה קצרה אך מספקת. אם עד היום נהגתם להגיע למלון ולשלם עבור מינימום של 24 שעות ולהתמודד עם החדרנית שמעוניינת לנקות את החדר מדי בוקר ופקיד הקבלה שמתייחס אליכם כאשר אתם נדרשים להזדהות ולשלם על מנת לקבל את המפתח לחדר, מלון רומנטי זוגי או כפי שאוהבים לכנות אותו מלון לזוגות לפי שעה הוא דבר שונה לגמרי.
כאן תזכו לאותם תנאים של מלון מבחינת העיצוב, היופי, האבזור והרמה הגבוהה של החדר, תשלמו רק עבור השעות בהן אתם בוחרים להישאר בחדר ותזכו לדיסקרטיות מלאה.
 

מלון רומנטי לפי שעה- זוכים בהכל

הצעת נישואין רומנטיתמלון רומנטי לפי שעה הוא מלון רומנטי זוגי בו כל זוג זוכה לחוות את אותם רגעים רומנטיים ורגעי התשוקה אותו הוא לא חווה זמן רב, אם בגלל הילדים, שגרת החיים העמוסה, חוסר זמן ועוד סיבות שהעיבו על היחסים. ניתן לומר כי מלון לזוגות לפי שעה מאפשר לכל אדם לחוות את שהוא מעוניין בזמן קצר.
המלון מתאים לזוגות נשואים, יחידים שמעוניינים לחבר יחד להנאה משותפת, זוגות צעירים שעדיין מתגוררים אצל ההורים וזוגות שמעוניינים להגשים את הפנטזיות שלהם ומסרבים לעשות זאת בבית משום שהם פוחדים שהילדים והשכנים ישמעו.
 
מלון רומנטי לפי שעה – מחזירים את ההנאה לחיים

כדאי לדעת!

אנו בגאיה מציעים גם חבילת פינוק זוגית לזוגות המעוניינים בחדר לפי שעה + פינוקים נוספים. שווה בדיקה!
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים