גאיה השכרת חדרים            
   להזמנות חייגו
  03-9244057

דף הבית >> מאמרים לאתר >> חילופי זוגות למתחילים
 
חילופי זוגות למתחילים

בחורה סקסיתאנשים רבים מרגישים שחיי המין שלהם נכנסו לשגרה מסוימת ולמרות הניסיון לחדש אותם בכל מיני תרגילים חדשים, הם זקוקים לשינוי מסוים ורענון של חיי המין שלהם. זוהי הסיבה שמובילה רבים להחליף פרטנרים. מאמר זה יסביר לכם את כל הנקודות החשובות ביותר בכל הקשור אל חילופי זוגות למתחילים.
 
מהם חילופי זוגות?
תופעת חילופי הזוגות ידועה גם בשם 'סווינגינג'. חשוב לדעת שכאן מדובר על חילופי זוגות אך ורק למטרה מינית של התנסויות חדשות וחידוש חיי המין.

כיוון שרוב האנשים שמחליטים על חילופים של זוגות הם אנשי משפחה ואין להם אפשרות ליהנות מפעילות מינית מהנה בביתם ומצד שנים הם אינם מעוניינים להתחיל ולבזבז את כספם על השכרת חדר במלון, הם מחליטים לפנות אל מתחמי חדרים שמציעים שירות חדרים לפי שעה. כאן ניתן ליהנות מדיסקרטיות מלאה והעלות תמיד תהיה בהתאם לשעות בהן  הזוגות ישהו בחדר.
 
חילופי זוגות למתחילים- כללים חשובים
  • חיים זוגיים יציבים- אם אתם מעוניינים לרענן את חיי המין שלכם מבלי לגרום לנזק לאחד מהצדדים, חשוב לשבת כמה דקות ולשאול את עצמכם האם חיי הנישואים שלכם כה יציבים ובטוחים, עד כי חילופי הזוגות לא יגרמו לפירוק "החבילה", כעסים או מצב בו אחד מבני הזוג נפגע.
  • הסכמה מלאה- ההחלטה על סווינגינג חייבת להיות בהסכמה מלאה של שני בני הזוג. אסור בשום פנים ואופן שיהיה מצב בו האישה נכנעת לבעל ועושה את המעשה רק בגלל שהוא רצה בזאת, דבר שתקף גם לגבי הגבר.
  • רק מין-הכלל הראשון והחשוב ביותר של חילופי זוגות למתחילים הוא מין ללא רגש. ברגע בו מתחילים לפתח רגש, נגמרת ההסכמה ומתחילה הבגידה בבני הזוג שלכם.
  • סביבה נייטרלית- תמיד יש לבצע את הפעילות המינית בסביבה נייטרלית שמבחינתכם מיועדת אך ורק לסקס. חדרים להשכרה לפי שעה יכולים להיות אידיאלים למטרה זו.
אתר אשלי מדיסון, אשר נכתב עליו כאן, יכול לעזור לכם למצוא זוג פוטנציאלי. לאחר שמצאתם, אל תשכחו להזמין את אחד מן החדרים שלנו על מנת לממש את הפנטזיות שלכם! (עם או בלי זוג נוסף...)
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים