גאיה השכרת חדרים            
   להזמנות חייגו
  03-9244057

דף הבית >> מאמרים לאתר >> השכרת חדר ללילה
 
חדר ללילה
מעוניינים לשלם מחיר של 24 שעות או שמא מעוניינים לשלם עבור חדר מחיר שעתי או מחיר מיוחד ללילה? התשובה ברורה לרוב האנשים. אין אחד שמעוניין לבזבז יותר כסף ממה שצריך, במיוחד אם מבטיחים לו את אותה איכות. מאמר זה יעזור לכם להבין את יתרונות השכרת חדר ללילה.
 
חדר ללילה - מה זה אומר?
חשוב לדעת כי רוב מתחמי חדרי האירוח הפועלים על בסיס תעריף שעתי מספקים את השירותים שלהם במשך כל שעות היממה. כלומר, יש אפשרות לשכור חדר לשעה, שעתיים או שלוש בכל שלב של שעות היום. גאיה למשל, הנמצאים בפתח תקווה - עובדים 24/7.

בנוסף, רוב האנשים סבורים כי אם הם מעוניינים בחדר ליום אחד או חדר ללילה, הם חייבים לפנות אל בית מלון ולשלם את התעריף המלא המקובל, דבר זה אינו נכון, ישנם גם מתחמים של חדרים אקסקלוסיביים על בסיס שעתי שניתן לשכור ל- 12 שעות וגם ל- 24 שעות. דבר זה אינו מקובל בכל מתחם דירות, חדרים לפי שעה או צימרים לפי שעה ולכן חשוב לוודא זאת טלפונית לפני שמגיעים למקום. קיראו עוד על חדרי אירוח במרכז.
 
כיצד מזמינים ומה חשוב לוודא?
הזמנת חדר ללילה צריכה להתבצע לאחר כמה צעדים:
  • וידוא - חשוב לוודא כי המקום אכן מציע שירות זה.
  • שעות - יש לוודא כי שעות הכניסה והיציאה מהחדר אכן נוחות ללקוח.
  • מחיר - חשוב לקחת בחשבון כי המחיר ללילה יקר יותר מהמחיר לכמה שעות אך עדיין משתלם יותר ממחיר של חדר בבית מלון הנעשה על פי חישוב של יממה.
  • סוג חדר - חשוב לברר מהם סוגי החדרים המוצעים ולהגיע להחלטה האם יש חדר שמתאים לכם.
  • מיקום - יש לברר כי מדובר על חדר במיקום שנוח לכם.
 
לסיכום, יש אפשרות להשכיר חדר ללילה, כלומר ל- 12 שעות. ברוב המקומות שעת מסירת החדר היא 22:00 והמחיר משתנה בהתאם לדרגת האירוח של החדר.
מעוניינים בעוד פרטים על החדרים שלנו? היכנסו לכאן.

לדף הבית של גאיה
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים