גאיה השכרת חדרים            
   להזמנות חייגו
  03-9244057

דף הבית >> מאמרים לאתר >> חדרים לפי שעה 24 שעות
 

היתרונות של חדר לפי שעה 24 שעות - זמינות ללא הפסקה!


לכל אחד מאיתנו יש את הימים האלו שהוא צריך קצת שקט מהעולם החיצוני, קצת שקט מבחוץ, קצת שקט מהבית, מהמשפחה, מהחברים. מי מאיתנו לא חשב פעם "וואי, אני חייב שעה לעצמי".
לפעמים יש את הצורך בשעה הפנויה הזו בשביל השקט הנפשי, בשביל לכתוב משהו, ליצור משהו ולעתים גם בכדי להיות עם מישהו נוסף.
 
את הזמן הזה ניתן לקבל בהמון דרכים, אך הדרך הטובה, הנוחה והיעילה ביותר היא בשכירת חדר לשעה. חדרים לפי שעה, הם פתרונות אידיאליים כשיש בעיית מקום. לא לכולנו יש את הפריווילגיה לבית לבד או חדר שקט ולעתים בשביל שעה להיות לבד, או בזוג, צריכים לשכור חדר. אצלנו בגאיה, אנו מציעים לכם להתפנק בחדרים לפי שעה בפתח תקווה - מיקום מרכזי ונגיש, אך יחד עם זאת שקט ואינטימי. המקום מתאים לזוגות או ליחידים, הצריכים מקום פרטי ואינטימי.

חדרים 24 שעות
 
ליחצו כאן לצפייה בחדרים שלנו.
 
לחלק מהאנשים קיימת הסטיגמה מהעבר שחדרים לפי שעה הם חדרים ישנים, לא מסודרים ושלא רצוי לשהות בהם. אך לא כך הדבר ולהיפך.
בגלל הצורך המהותי בחדרים אלו, הגיעו להבנה שהם צריכים להיות ברמה מלונאית ומעלה, ועל אף התחלופה הינם חדרים מסודרים, נקיים אשר מתוחזקים ברמה גבוהה.
 
ניתן למצוא חדרים מפוארים וסוויטות, בכולם תמצאו את הרגשת הנוחות והשקט אותו אתם מחפשים, לפי צורככם ויכולתכם.
וכאן מגיע נושא המחיר, הן החדרים והן הסוויטות במחירים זולים משמעותית מבתי מלון על אף היותם באותה רמה גבוהה. מכיוון שמדובר בשכירות לשעה ולא ליום שלם ניתן לקבל את אותן ההטבות של בתי המלון, כמו שירותים צמודים, אמבטיה, טלוויזיה, שתיה חמה, ישנם חדרים אשר כוללים ג'קוזי או סאונה בשליש ואף ברבע מהמחיר.
 
חדרים אלו, הינם חדרים בעלי דיסקרטיות מלאה המאפשרת גישה בטוחה של האורחים לחדרים. רוב המקומות מאפשרים הגעה אנונימית ללא צורך בהזדהות. יתרון נוסף אל מול מלון הוא שניתן להגיע בכל שעה שאתם חפצים בה, ללא שעות צ'ק אין ספציפיות, ולהישאר לבחירתכם כמה שעות שתרצו.
 
במידה ואתם רוצים קצת חופש, בין אם לזמן קצר להיות עם עצמכם או עם פרטנר\ית נוסף. חדרים אלו הם בשבילכם.
החדרים מאובזרים, הגיינים ונקיים, בעלי גישה לכל מי שחפץ בכך, בביטחה, בדיסקרטיות ובמחירים נוחים. אז לסיכום, במידה ואתם מחפשם חדרי אירוח במרכז, קחו לכם את השעה (או השעות) ואת השקט להם אתם זקוקים ותיהנו מהיתרונות הרבים של חדרים לפי שעה.
 
לייבסיטי - בניית אתרים