גאיה השכרת חדרים            
   להזמנות חייגו
  03-9244057

דף הבית >> מאמרים לאתר >> חופשה קצרה וזולה
 

חופשה קצרה וזולה

אם אין לכם כסף לחופה בחו"ל או חופשה באחד מבתי המלון של ישראל יש לנו פתרון אידיאלי בשבילכם. חופשה קצרה וזולה בחדרים מפוארים שמוצעים להשכרה פר לילה. גם משתלם כלכלית וגם לא נופל ברמתו מחדר במלון.
 
נופשים במחירים סבירים
בתי המלון השונים נמצאים בתחרות מתמדת ולכן ניתן למצוא מפעם לפעם דיל במחיר נחמד בבית מלון זה או אחר, אך אם אתם חשים שאתם חייבים חופשה קצרה וזולה של יום יומיים על מנת להחזיר את התקשורת והאינטימיות לחיי הזוגיות שלכם, תגלו מהר מאוד שתעריפי הלינה בבתי מלון אינם משתלמים ליום אחד ואין דילים רק ללילה אחד (חריג). מסיבה זו מומלץ התחיל ולחפש פתרונות אירוח ונופש שמתאימים לתקופות קצרות, כמו למשל חדרים להשכרה ללילה.

למידע נוסף - חדרים לפי שעה של גאיה


 
חדרים להשכרה ללילה
חדרים שמושכרים ללילה משמשים זוגות שמעוניינים לבלות זמן איכות ללא הילדים, צעירים שמעוניינים לממש את האהבה שלהם שכן הם אינם יכולים לעשות זאת בביתם של ההורים, אנשי עסקים וסוכני מכירות שמעוניינים לנוח באותו אזור בו הם צריכים לעבוד בלי להתחיל ולנהוג שעות רבות הבית וחזור למחרת בשעות הבוקר ועוד.
השכרת חדרים מפוארים עם ג'קוזי לילה אחד יעלו לכם כמחצית ממה שתעלה לכם סוויטה עם ג'קוזי באחד מבתי המלון. בנוסף, יכולים להחליט על חופשה קצרה וזולה של מספר שעות ספונטניות לאחר שעות העבודה בתעריף שעתי ולא תעריף ל- 24 שעות, כמו שנהוג בבית מלון.
 
לסיכום, אם אתם מעוניינים להפתיע את בן או בת הזוג בכמה שעות של חופשה קצרה וזולה בחדר מפואר עם ג'קוזי, חניה, כניסה ויציאה דיסקרטיים מהחדר, תשלום בצורה דיסקרטית, חדר עם מיטה, סאונה או ג'קוזי, טלוויזיה עם ממיר, אינטרנט, עמדת קפה, אפשרות לכיבוד, טלפון והיצע גדול של סרטים אותם תוכלו לראות בהנאה תוך לגימת כוס יין,  חדרים להשכרה הם הפתרון האידיאלי בשבילכם. 
 
לייבסיטי - בניית אתרים