גאיה השכרת חדרים            
   להזמנות חייגו
  03-9244057

דף הבית >> מאמרים לאתר >> חופשה קצרה במיוחד
 

חופשה קצרה במיוחד

אם אתם מעוניינים לצאת לנופש והבוס אינו יכול לשחרר אתכם מהעבודה או שמא אתם עושים חישוב ומבינים שאינכם יכולים להתחיל ולממן נופש כעת, אין טעם להיות מאוכזבים כי תמיד יש אלטרנטיבה, כמו למשל חופשה קצרה במיוחד בחדרים להשכרה לפי שעה.

 

חדרים להשכרה- עלייה במספר השוכרים

אם בעבר, נהוג היה לחשוב כי חדרים להשכרה קצרה מיועדים רק לאנשים שתרים אחר חדר להתייחד בו לשעה או שעתיים ומדובר על חדרים בדרגת תברואתית בעייתית, נכון להיום זוגות רבים שוכרים חדרים להשכרה לזוגות וזאת על מנת לחוות זמן איכות רומנטי ואינטימי וליהנות אחד מהשני ללא הילדים או הפרעות של חברים, שכנים, משפחה ועבודה. נכון להיום התפיסה השתנתה לחלוטין ויש גם אנשי עסקים וסטודנטים ששוכרים חדרים אלו על מנת לבלות בהם כמה שעות של שקט ומנוחה לפני בחינה או באמצע יום עבודה. החדרים נקיים, מאובזרים ובחלק מהם יש שלל פינוקים, בדיוק כמו בחדרי בית מלון.
חופשה קצרה ורומנטית
 
חופשה לכל דבר – חדר להשכרה לזוגות
נכון להיום כל מי שמעוניין לחוות חופשה קצרה של כמה שעות יכול ליישם זאת. ההחלטה היחידה שהוא צריך לקבל היא האם הוא מעוניין לשכור חדר בבית מלון ולשלם תעריף של יממה שלמה או שמא הוא מעוניין לשכור חדר אירוח ולשלם רק עבור השעות בהן הוא שוהה בחדר. היתרונות הנוספים של חופשה קצרה בחדרים להשכרה הם:

  • דיסקרטיות- לא צריך להזדהות בפני אף אחד ואף אחד אינו יכול לראות את אותם אנשים ששוכרים את החדר. ניתן לשלם באמצעות תיבה מיוחדת, ניתן להזמין דברים טלפונים והכניסה לחדר נעשית בשביל גישה פרטי.

  • מחירים- המחיר הוא לפי שעה ולכן אין צורך להתחיל ולבכות על חלב שנשפך, כלומר על חדר בבית מלון בו הלקוח שהה שעתיים או שלוש אך שילם עבור 24 שעות.

  • חניה- בדרך כלל יש מקום חניה מסודר וזאת בניגוד למצבים בהם מחליטים לשכור חדר בבית מלון ומתחילים לחפש חניה במשך זמן רב או משלמים על חניה.

  • חדרים נקיים ומאובזרים- החדרים כוללים שלל פינוקים, מקלחת, טלוויזיה בלווין, מגבות, סרטים רומנטיים אותם ניתן לראות בדי.וי.די ועוד.

  • זמינות- מתחם החדרים פתוח 24 שעות ביממה במשך כל ימות השבוע.

 
ידעתם שאנחנו בגאיה מציעים חבילות פינוק לזוגות במחירים משתלמים במיוחד? היכנסו לכאן למידע נוסף!
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים