גאיה השכרת חדרים            
   להזמנות חייגו
  03-9244057

דף הבית >> מאמרים לאתר >> מסיבת רווקים בלופט
 
טיפים למסיבת רווקים בלופט
חדרים להשכרה, וילות ולופטים הם מקומות שאפשר לעשות בהם מסיבת רווקים טובה. זה תלוי גם בכמות המוזמנים. מצד אחד ככל שתזמינו יותר אנשים, כך כל אחד ישלם פחות עבור השכרת המקום. מצד שני, יותר מידי אנשים, במיוחד כאלה שלא ממש קרובים לחתן, יכולים לפגוע  באיכות האירוע המיוחד. להלן כמה טיפים שכדאי לדעת במקרה ואתם עושים אירוע בלופט.
מקום קרוב לכולם
מכיוון שמסיבות מסוג זה הן רוויות אלכוהול, עדיף להגיע במונית או תחבורה ציבורית. כדי שהנסיעות לא יהיו ארוכות מידי, רצוי לאתר מקום שהוא נמצא פחות או יותר במרחק שווה מכולם. למשל אם חלק מהאנשים גרים באזור השרון ואחרים גרים דרומית לתל אביב, לופט בפתח תקווה יהווה את הבחירה הנכונה. כמו בכל עיר, גם בה ניתן למצוא כמה עסקים מסוג זה.
תמיכה טכנית
כבר כאשר אתם מגיעים לבדוק את הלופט, רצוי לבדוק שאתם יודעים כיצד להשתמש בציוד ההגברה במקום, בקונסולות המשחקים ומכונת הקריוקי. בקשו הדרכה קצרה, ואפשר גם לבקש ריענון ביום בו נערכת מסיבת הרווקים. כמו כן, העדיפו לופטים בהן יש איש תמיכה שנצא במקום, או כזה שזמין להגעה במקרה בה מתרחשת תקלה. לא אחת קורה שציוד מתקלקל במהלך השימוש בין אם בעקבות שחיקה או שמישהו השתמש בו בצורה לא נכונה.
בריכה
לא כל אחד מודע לכך אבל לא רק בוילות ניתן למצוא בריכה. ישנם לא מעט לופטים באזור המרכז והשרון הכוללים בריכה, כך שאין לכם סיבה להסתפק אך ורק בג'קוזי. כמובן שיש לכך השפעה על המחיר ולכן אנו ממליצים לכם לבצע השוואת מחירים בין לפחות 5-6 שישה עסקים שונים.
הוזלת עלות המסיבה
לא לכל האנשים ישנו תקציב גם למסיבת רווקים וגם לחתונה. אם אתם מעוניינים לצמצם את ההוצאות ולמנוע מצב שאנשים מוותרים על המסיבה (במיוחד כאשר מדובר במסיבה עם כמות מצומצת של חברים) רצוי לערוך אותה באמצע השבוע ולהציע לכולם לקחת יום חופש למחרת. ימי שישי ושבת הם יקרים יותר. מכיוון שהם הימים הכי נוחים הם גם הכי מבוקשים ולכן בעלי הלופטים לא ימהרו לרדת במחיר.
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים