גאיה השכרת חדרים            
   להזמנות חייגו
  03-9244057

דף הבית >> מאמרים לאתר >> למה לשכור חדרים?
 

מספר סיבות להשכרת חדרים

רבים מנסים להגיע להחלטה הנכונה באם השכרת חדרים תשמש אותם בצורה הטובה ביותר או הזמנת חדר בבית מלון. מאמר זה יגולל בפני הקוראים מספר סיבות להשכרת חדרים וזאת על מנת שהם יוכלו להגיע להכרעה הטובה ביותר בהתאם למטרה שלהם. להלן מספר טיפים לגבי השכרת חדרים לפי שעה בפתח תקווה ובכלל.
 
השכרת חדרים לפי שעות

ג'קוזי בחדרהסיבה הראשונה והיתרון המשמעותי ביותר של חדרים פר שעה היא העובדה כי ניתן להשכיר חדר בהתאם לזמן בו מעוניינים לבלות בו. בנוסף, גם אם החלטת לקחת חדר ללילה, המחיר יהיה מוזל בהרבה בהשוואה לבית מלון, לצורך העניין.

כלומר היתרון הברור הוא שהלקוח משלם רק עבור אותו הזמן בו הוא השתמש בחדר אותו שכר. בבית מלון לעומת זאת, הלקוח חייב לשלם עבור חדר למספר שעות קבועות, גם אם הלקוח השתמש בחדר רק לכמה שעות. אם כך, הסיבה הראשונה היא כלכלית. השכרת חדרים משמע הוזלה משמעותית בעלויות.
 
דיסקרטיות היא שם המשחק
הסיבה השנייה בגינה רבים מחליטים לשכור חדר לפי שעות נעוצה בעובדה כי מובטחת להם דיסקרטיות אשר אינה מובטחת בבית מלון. ישנם מקומות אשר מאפשרים ללקוח להירשם בשם בדוי טלפונית, לשלם באמצעות מגירה מיוחדת במזומן ולאחר תשלום ממתין לו מפתח באותה מגירה. כאן אין שום התחייבות להזדהות בשם האמיתי, לתת את פרטי תעודת הזיהוי או הדרכון ולהיפגש עם פקיד הקבלה פנים מול פנים, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי באם מעוניין לקיים פגישת עסקים פרטית או פגישה אינטימית אחר מכל סוג.
 
מספר סיבות להשכרת חדרים- סיכום
לסיכום, אנשים מעוניינים
לשכור חדר אירוח לפי שעה מסיבות רבות. יש סוכני מכירות המעוניינים לנוח מספר שעות בין פגישת מכירות אחת לשנייה, אנשים המעוניינים לקיים פגישות אינטימיות/סודיות מבלי שמקום העבודה או שהמשפחה תדע ובמקרים רבים מנהלים שוכרים חדר על מנת לעבוד על חומר הקשור לעבודה, מצגות והכנה לפגישה חשובה מאוד בלי לחשוש שמא מישהו מהעבודה יתחיל לשוחח איתם והם יהיו במצב לא נעים.

גאיה חדרים ממוקמים בפתח תקווה ומציעים חוויה ושירות יוצאי דופן. התקשרו אלינו עוד היום!
 
לייבסיטי - בניית אתרים