גאיה השכרת חדרים            
   להזמנות חייגו
  03-9244057

דף הבית >> מאמרים לאתר >> צימרים להשכרה לפי שעה
 
לפני כעשור החל טרנד הנופש בצימרים וזאת משום הבעיות בענף החקלאות וחיפוש אחר מקור הכנסה נוסף. הצימרים הפכו ללהיט וישראלים רבים הזמינו נופש של מספר ימים בהם. הבעיה הייתה שבעונת החורף והחודשים שהם לא היו חגים, לא היו הזמנות. לכן, בעלי הצימרים וחדרי האירוח החליטו על משהו חדש, צימרים להשכרה לפי שעה.

צימרים להשכרה לפי שעה

צימרים לפי שעהצימרים להשכרה לפי שעה הם אותם צימרים אותם אתם מכירים. הדבר היחיד ששונה בהם היא שיטת הגבייה. אם בעבר, שילמתם לבעל הצימר עבור יום או יותר, כיום יש לכם אפשרות לחופשה ספונטנית באזור לא רחוק ממגוריכם או מקום עבודתכם ותשלום פר השעות בהן אתם מבלים בצימר.

צימרים לפי שעה מעניקים את אותה תחושה נפלאה של רוגע ונופש רק לפרק זמן קצר יותר. ברוב הצימרים יש אפשרות לשלם במזומן בלי למסור פרטים מזהים ובלי להיפגש פנים אל מול פנים וזאת על ידי השארת הכסף וקבלת המפתחות במקום מיוחד המיועד לכך.
 
בחירת הצימר- הבחירה החכמה
כיוון שמדובר על צימרים להשכרה לפי שעה חשוב מאוד לבחור בצימרים שיספקו לכם את כל אותם דברים אותם אתם צריכים. ההמלצה היא לבחור צימרים שעומדים בתנאים הבאים:
  • מיקום- תמיד יש לבחור צימרים לפי שעה שממוקמים באזור שנוח לכם ושאינו רחוק מהמקום ממנו אתם מגיעים והמקום אליו אתם חוזרים.
  • גישה- חשוב לוודא כי הצימר ממוקם ליד כביש מהיר או שהגישה לכביש המהיר ממנו קלה. אין טעם להזמין צימר לפי שעה בגלל העלות הנוחה ולאחר מכן לבזבז שעות בפקקים בדרך חזרה לעבודה.
  • דיסקרטיות- חשוב לוודא כי ניתן לשלם במזומן וכי הדיסקרטיות נשמרת. החדרים שלנו דיסקרטיים לחלוטין.
  • סוג צימר- יש לוודא כי בוחרים מתחם צימרים לפי שעה בהם הצימרים כפריים או באותו סגנון בו אתם מעוניינים.
  • שקיפות- יש לוודא כי לבעלי העסק של מתחם הצימרים יש אתר אינטרנט מסודר בו הם מפרסמים מחירון מסודר, תמונות ופירוט אודות החדרים והתנאים השונים.
גאיה מציעים צימרים (חדרים לפי שעה) בפתח תקווה - במרחק קרוב ונגיש מהבית. החדרים מתאימים במיוחד לזוגות שלהם אנו מציעים גם את חבילת הפינוק הזוגית שלנו.
 
לייבסיטי - בניית אתרים