דירות לפי שעות

דירות לפי שעות

גם לכם נימאס לפעמים משגרת היום יום העמוסה ? האם לא אחת אמרתם לעצמכם: "כמה בא לי עכשיו להתפנות לכמה שעות של שלווה ורוגע"? דירה לפי שעה מספקת את כל הפינוקים והכיף שבעולם.

חדרי אירוח מפנקיםדירות לפי שעות הפך לדבר פופולארי מאוד בשנים אחרונות, כיום כבר לא צריך להזמין לילה במלון, דירות לפי שעה עונות על כל הצרכים ומספקות את אותה חוויה.

למי מתאימה דירה לפי שעה?

לאנשים המחפשים מקום שקט ודיסקרטי, דירה לפי שעה נותנת מענה מושלם. הדירות ממוקמות באזור רגוע ושקט. את הרכב ניתן להחנות בחניה פרטית ושקטה. ובנוסף ניתן לקבל דירה לפי שעה גם מבלי לעבור בקבלה אלה לשלם בתיבת שירות מבלי לראות איש (תוך תיאום מראש באמצעות הטלפון).

דירות לפי שעות מאפשרות לזוגות נשואים המעוניינים לחזק את  מערכת היחסים, לשמור על תחושת האהבה המיוחדת לפנק ולהתפנק יחדיו באוירה קסומה ואינטימית . דירות לפי שעה נותנות מספר שעות של ניתוק מהילדים ומשגרת היום יום, ומאפשרות להעביר שעות של הנאה ביחד.

בחדרי אירוח גאיה ניתן למצוא דירות לפי שעות ברמה הגבוהה ביותר, ניתן דגש רב על עיצוב היחידות באופן שיכניס אוירה אינטימית ורומנטית לחדר. הדירות מתוחזקות באופן יום יומי ומושם דגש רב על רמת הניקיון בחדרים. בכל דירה ישנו ריהוט מלא וחדש הכולל בין היתר גם טלוויזיה LCD מיזוג אויר ועמדה של שתיה חמה. בנוסף תוכלו  למצוא חדרים מפוארים עם ג'קוזי, וניתן גם להשכיר חדר ללילה שלם.

* חשוב להדגיש שגאיה לא מספקים שירותי מין מכל סוג אלא חדרי אירוח בלבד!

כתיבת תגובה