חדרי אירוח בפתח תקווה

חדרי אירוח בפתח תקווה

חפשים חדרים לפי שעה בפתח תקווה? הגעתם למקום הנכון!

בסמוך לצומת גהה על רחוב ז'בוטינסקי ניתן למצוא חדרי אירוח בפתח תקווה הנקראים " גאיה" . למפה ודרכי הגעה – כאן.

חדרי אירוח גאיה מאפשרים לעשות פסק זמן משגרת היום יום ולהתארח במקום שלו ורגוע בכל שעה שתרצו.  חדרי האירוח גאיה פתוחים במשך כל שעות היום 24 שעות 7 ימים בשבוע.

חדרים לפי שעה בפתח תקווה – למי זה מתאים?
חדרי אירוח מתאימים למגוון רחב של אנשים. לזוגות המחפשים להעביר כמה שעות רומנטיות ביחד, או לחילופין השכרת חדר ללילה. בנוסף ניתן לקיים מפגשים דיסקטיים לכל מי שחפץ בכך.

אוקיי, זה נשמע לי מעניין – מה השלב הבא?

ניתן להתקשר אלינו בכל שעות היממה! קיימת  אפשרות להזמין חדר מראש או פשוט להגיע בצורה ספונטנית. במידה ותרצו להזמין חדר עם ג'קוזי מומלץ להתקשר ולקבוע מראש. קחו בחשבון שהעלות לחדר כזה היא גבוהה יותר בהשוואה לחדר סטנדרטי. למחירון המלא של גאיה.

"גאיה" נכנסת לקטגוריה של חדרי אירוח בפתח תקווה אך היא ממוקמת באזור מרכזי, כ- 10 דקות מתל אביב 5 דקות מרמת גן, 10 דקות מרעננה כפר סבא–סמוך לכביש 4. לכן כל מי שחפץ בחדרי אירוח במרכז מוזמן להגיע אלינו!

כיום ישנם מספר חדרים לפי שעה בפתח תקווה. "גאיה" נחשבת למסודרת ולאיכותית ביותר.
אנו דואגים לשמור על רמה גבוהה של דיסקרטיות. החדרים במקום מתוחזקים כהלכה, תוך מתן דגש על רמת ניקיון גבוהה, שירות אדיב והרבה פינוקים נוספים. החדרים המעוצבים משרים אוירה רומנטית ואינטימית ומתאימה בין היתר לזוגות שרוצים להעביר שעות של אהבה וקירבה יחדיו.

כתיבת תגובה